Merkez Ofis ANKARA   0312 472 62 48                                                                                                                                                                                    Ana Sayfa | Bize Ulaşın 
Yarını Bugünden Yaşamaksa Duracell

KABLOSUZ

FABRİKA ÇEVRE GÜVENLİK EKİPMANLARI

P-155 SERİSİ GECE GÖRÜŞLÜ KABLOSUZ KAMERA SET
Fabrika dahilinde ve haricinde rahatlıkla kullanabileceğimiz P-155 su geçirmez kablosuz gece görüşlü kamera setleri ile gerek personel takibi gerekse güvenlik maksatlı faydalar sağlanmaktadır. P-155 gece görüşlü kablosuz kamera dahili kullanımda 500 metre, harici kullanımda 1200 metre olarak belirlenmiştir. Ap-600 4 kanal alıcı ile cihazların iletişimi sağlanmaktadır. Gece görüş ir kabiliyeti yaklaşık 80 metredir.

P-156 DAHİLİ ORTAM KABLOSUZ KAMERA SET
P-156 serisi kablosuz setler sadece fabrika dahilinde kullanım maksadı için dizayn edilmiştir. Yüksek görüntü hassasiyeti ile fabrika içerisinde her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yaklaşık görüntü mesafesi 750 metredir.


P-158 ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ KABLOSUZ SPEED DOOM
Fabrika alanları çok geniş olmakla birlikte sınır güvenliği son derece önemlidir. Her noktayı izleyebilmemiz için kablolu bir sistem uygulaması gerçekleştirmemiz mesafelerin uzun oluşundan dolayı imkansız hale gelmektedir. Kablosuz speed dome kamera seti bu sorunu temelinden ortadan kaldırmaktadır.

P-157 DAHİLİ ORTAM DOME KAMERA SET
Fabrika, depo dahilinde kullanabileceğimiz diğer bir kamera türü ise dome kamerasıdır. Tamemen muhafaza altında olan kamera cihazı tozlu ortamlarda son derece kullanışlıdır. Kablosuz görüntü aktarım mesafesi yaklaşık 750 metredir.

 

 


Ayrıntılı Bilgi Talebi

 

Sistem Montaj Klavuzu

TOP / 5 SİSTEMLER

 

P-155 / AP-155 GECE GÖRÜŞLÜ KABLOSUZ KAMERA SET

 

 

SAMSUNG dahili ortam cctv kamera setleri
Kablosuz Speed Dome Hareketli Kamera Set / WSD-11
 

 

Halojen hareketli aydınlatma projektör kaideleri - speed dome uyumlu

 

 

    SAMSUNG dvr kayıt cihazları - Standlone Dvr Kayıt  Sistemleri